Biżuteria Gelber tworzona jest przez jednego, dedykowanego artystę jubilerskiego. Poświęca 100% swojej uwagi, aby mieć pewność, że tworzy dzieło sztuki.

Pierścionki z diamentami Gelber powstają na indywidualne zamówienie każdego klienta, dlatego są tak precyzyjnie wykonane. Dbamy o każdy detal i szanujemy historię – tę, która kryje się za naturalnym powstaniem kamienia szlachetnego – a także tę, którą tworzysz Ty oświadczając się.

Marka zrodzona z miłości

Założycielem marki jest Marcel Gelber , który urodził się w Baranowie Sandomierskim w 1926 roku. Po II Wojnie Światowej przeprowadził się do Antwerpii (miasto w Belgii).

W „diamentowej dzielnicy” poznał swoją przyszłą żonę, której rodzina była znanymi jubilerami już od dwóch pokoleń.

W 1952 roku Marcel Gelber otworzył swoją firmę polerującą diamenty i zaczął sprzedawać je pod własnym nazwiskiem. Od tego roku powszechnie używa się nazwy Gelber.

Rozwój ogólnoświatowy

Marka Gelber rosła w siłę, a w 1977 roku, syn Marcela o imieniu Maurice kontynuował tradycję rodziny i został mistrzem w oczyszczaniu diamentów z wszelkich zanieczyszczeń, za pomocą metody podziału diamentów.

W późnych latach 90-tych XX wieku, rodzina Gelber otworzyła w Chinach kolejną firmę polerującą diamenty, która osiągnęła spektakularny sukces.

W 2010 roku syn Maurice’a, będąc już piątym pokoleniem familii specjalizującej się w diamentach, rozpoczął wydobycie diamentów w Afryce. Dziś mamy pewność, że wszystkie diamenty oferowane przez markę Gelber, pochodzą z pewnego źródła (zobacz więcej).

Zaufanie od pokoleń

Jesteśmy od zawsze znani z uczciwości i diamentów najwyższej jakości. Najlepszym tego przykładem jest zaufanie, którym klienci obdarzają nas od kilku pokoleń.

Oferujemy brylanty w 100% naturalne, wraz z certyfikatami renomowanych na całym świecie instytucji gemmologicznych, takich jak GIA, HRD i IGI – dla brylantów powyżej 0,30 karata.

Na wszystkie mniejsze – marka Gelber wydaje własny certyfikat jakości, bazujący na międzynarodowych standardach oceny jakości kamieni szlachetnych.

Kontynuuj z nami tę